پیام فرستادن

Xiamen New KaiHang Machinery Co., Ltd

آنچه را که ما می گوییم انجام دهید ، بگویید چه می کنیم!

Free call Video chat
شرکت اطلاعات:
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده, فروشنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
مارک های: تشکیل غلتک NKH
تعداد کارمندان: 15~25
فروش سالانه: 1000000-1500000
سال تاسیس: 2018
صادرات کامپیوتر: 90% - 100%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

ماشین آلات NKH تولید کننده باتجربه ای از طیف گسترده ای از دستگاه های تشکیل دهنده رول ، مانند پانل / کاشی بام / پورلین / کلاهک ریج / لوله / خطوط عرشه فلزی / برش به طول و خطوط recoiling / دستگاه های چرخشی / خمشی / دستگاه های تاشو و غیره است.

بیش از 10 سال تجربه به ما این امکان را داده است تا از بهترین روشها در سراسر جهان آگاهی داشته باشیم و از آنها استفاده کنیم. این امکان را برای ما فراهم کرده است تا آگاهی شرکت خود را در مورد اهمیت طراحی ، عملکرد و استانداردهای کیفیت در همه ابعاد توسعه و تحویل خطوط شکل گیری مدرن توسعه دهیم.

تعالی انتظار ماست. تعهد مداوم به کیفیت موضوعی است که ما در تمام سطح سازمان خود و هر فرد موجود در آن حفظ می کنیم. اعم از کار در بخش ها یا مونتاژ ، خدمات یا فروش ، هر یک از اعضای تیم ماشین آلات NKH در فرایند توسعه هر دستگاهی که ایجاد می کنیم شرکت می کند. ما با بهره گیری کامل از تجربه ، خلاقیت و خرد هر یک از اعضای تیم خود ، استانداردهای بالای شما را رعایت خواهیم کرد. هدف کلی ما اطمینان از بهترین نتیجه ممکن برای شما و کمک به شما در ایجاد سودهایی است که سرمایه گذاری شما با یک ماشین NKH مناسب باشد.

ما آماده هستیم تا شما را در هر جای دنیا ملاقات کنیم تا در مورد الزامات تشکیل شرکت در مورد شما صحبت کنیم و از شما خواسته شده است تا با مدیر فروش ما خانم لیلی ژنگ با شماره تلفن +8615960251792 تماس بگیرید تا سؤال اولیه خود را انجام دهید.

آنچه را ما می گوییم ، بگو آنچه ما انجام می دهیم!

تاریخ

ماشین آلات NKH در حال تولید خطوط و مجامع تشکیل دهنده غلتک برای مشتریان در سراسر جهان است. این 10 سال تجربه به ما این امکان را داده است تا از بهترین روشها در سراسر جهان آگاهی داشته باشیم و از آنها استفاده کنیم. این امکان را برای ما فراهم آورده است تا آگاهی شرکت خود را در مورد اهمیت طراحی ، عملکرد و استانداردهای کیفیت در همه ابعاد توسعه و تحویل خطوط شکل دهنده سرعت بالا مدرن توسعه دهیم. ما خطوط مختلف و متنوعی در خارج از کشورمان تحویل داده ایم. تجربه بین المللی ما تضمین می کند که ما می توانیم استاندارد بالایی از پیشرفته بودن را برای تولید کارآمد دستگاههای مورد نیاز خود ارائه دهیم. ما به شما قول می دهیم که مطالبات خود را تحویل خواهیم داد و خطوط تشکیل رول با سرعت کارآمد ، دقیق و پر سرعت را با قیمتی مقرون به صرفه و با قابلیت اطمینان بسیار بالا در اختیار شما قرار خواهیم داد.

سرویس

ماشین آلات NKH تولید کننده باتجربه ای از طیف گسترده ای از دستگاه های تشکیل دهنده رول مانند خطوط کاشی ، خطوط پورلین ، خطوط درپوش ریج ، خطوط لوله و لوله ، خطوط عرشه فلزی ، خطوط پانل و دستگاههای تاشو ، برش به طول خط ، خطوط برش و غیره .ما با طراحی خطوط پر سرعت و بدون توقف برش خطوط بسیار مطمئن هستیم تا از سرعت و دقت بالایی در قطعات نهایی اطمینان حاصل شود.

تیم ما

انسان های بزرگ ماشین های بزرگ می سازند.مردم ما جزو بهترین هایی هستند که تا به حال پیدا کرده اید.همانطور که به رشد خود ادامه می دهیم، هر یک از اعضای جدید تیم ماشین آلات NKH آموزش های مداوم و گسترده ای را دریافت می کنند زیرا آنها در کنار کهنه سربازان با تجربه ما کار می کنند.ما اهمیت کار گروهی برای ایجاد یک محصول برتر را درک می کنیم.و ما می‌خواهیم که مشتریان ما فضایی دوستانه، بدون فشار و مفید را در اینجا در شرکت ما تجربه کنند.خرید با ما به این معنی است که صدای شما شنیده می شود و در تصمیم گیری در مورد سفارش خود بسیار مشارکت خواهید داشت.و ماشین شما طوری طراحی خواهد شد که برای چندین دهه دوام بیاورد و تا زمانی که آن را دارید، سود بی وقفه را برای کسب و کار شما تضمین می کند.اگر مشکلی در دستگاه شما وجود داشت، بخش خدمات ما خوشحال خواهد شد که به موقع و مفید به شما کمک کند تا شما را به سرعت راه اندازی و راه اندازی کند.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما