Xiamen New KaiHang Machinery Co., Ltd

آنچه را که ما می گوییم انجام دهید ، بگویید چه می کنیم!

Free call Video chat
شرکت اطلاعات:
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده, فروشنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
مارک های: تشکیل غلتک NKH
تعداد کارمندان: 80~100
فروش سالانه: 100000-150000
سال تاسیس: 2018
صادرات کامپیوتر: 90% - 100%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

ماشین آلات NKH تولید کننده باتجربه ای از طیف گسترده ای از دستگاه های تشکیل دهنده رول ، مانند پانل / کاشی بام / پورلین / کلاهک ریج / لوله / خطوط عرشه فلزی / برش به طول و خطوط recoiling / دستگاه های چرخشی / خمشی / دستگاه های تاشو و غیره است.

بیش از 10 سال تجربه به ما این امکان را داده است تا از بهترین روشها در سراسر جهان آگاهی داشته باشیم و از آنها استفاده کنیم. این امکان را برای ما فراهم کرده است تا آگاهی شرکت خود را در مورد اهمیت طراحی ، عملکرد و استانداردهای کیفیت در همه ابعاد توسعه و تحویل خطوط شکل گیری مدرن توسعه دهیم.

تعالی انتظار ماست. تعهد مداوم به کیفیت موضوعی است که ما در تمام سطح سازمان خود و هر فرد موجود در آن حفظ می کنیم. اعم از کار در بخش ها یا مونتاژ ، خدمات یا فروش ، هر یک از اعضای تیم ماشین آلات NKH در فرایند توسعه هر دستگاهی که ایجاد می کنیم شرکت می کند. ما با بهره گیری کامل از تجربه ، خلاقیت و خرد هر یک از اعضای تیم خود ، استانداردهای بالای شما را رعایت خواهیم کرد. هدف کلی ما اطمینان از بهترین نتیجه ممکن برای شما و کمک به شما در ایجاد سودهایی است که سرمایه گذاری شما با یک ماشین NKH مناسب باشد.

ما آماده هستیم تا شما را در هر جای دنیا ملاقات کنیم تا در مورد الزامات تشکیل شرکت در مورد شما صحبت کنیم و از شما خواسته شده است تا با مدیر فروش ما خانم لیلی ژنگ با شماره تلفن +8615960251792 تماس بگیرید تا سؤال اولیه خود را انجام دهید.

آنچه را ما می گوییم ، بگو آنچه ما انجام می دهیم!

تاریخ

ماشین آلات NKH در حال تولید خطوط و مجامع تشکیل دهنده غلتک برای مشتریان در سراسر جهان است. این 10 سال تجربه به ما این امکان را داده است تا از بهترین روشها در سراسر جهان آگاهی داشته باشیم و از آنها استفاده کنیم. این امکان را برای ما فراهم آورده است تا آگاهی شرکت خود را در مورد اهمیت طراحی ، عملکرد و استانداردهای کیفیت در همه ابعاد توسعه و تحویل خطوط شکل دهنده سرعت بالا مدرن توسعه دهیم. ما خطوط مختلف و متنوعی در خارج از کشورمان تحویل داده ایم. تجربه بین المللی ما تضمین می کند که ما می توانیم استاندارد بالایی از پیشرفته بودن را برای تولید کارآمد دستگاههای مورد نیاز خود ارائه دهیم. ما به شما قول می دهیم که مطالبات خود را تحویل خواهیم داد و خطوط تشکیل رول با سرعت کارآمد ، دقیق و پر سرعت را با قیمتی مقرون به صرفه و با قابلیت اطمینان بسیار بالا در اختیار شما قرار خواهیم داد.

سرویس

ماشین آلات NKH تولید کننده باتجربه ای از طیف گسترده ای از دستگاه های تشکیل دهنده رول مانند خطوط کاشی ، خطوط پورلین ، خطوط درپوش ریج ، خطوط لوله و لوله ، خطوط عرشه فلزی ، خطوط پانل و دستگاههای تاشو ، برش به طول خط ، خطوط برش و غیره .ما با طراحی خطوط پر سرعت و بدون توقف برش خطوط بسیار مطمئن هستیم تا از سرعت و دقت بالایی در قطعات نهایی اطمینان حاصل شود.

تیم ما

افراد بزرگ ماشینهای عالی می سازند. مردم ما جزو بهترین هایی هستند که تاکنون پیدا کرده اید. همچنان که ما به رشد خود ادامه می دهیم ، هر یک از اعضای جدید تیم ماشین آلات NKH تمرینات گسترده و مداوم را پشت سر می گذارند ، زیرا آنها همزمان با جانبازان با تجربه ما همکاری می کنند. ما اهمیت کار گروهی را برای ایجاد یک محصول برتر درک می کنیم. و ما می خواهیم مشتریان ما در شرکت ما ، فضای استقبال ، بدون فشار و مفید را در اینجا تجربه کنند. خرید با ما بدان معنی است که از شما شنیده می شود و در تصمیم گیری در مورد سفارش خود بسیار شرکت خواهید کرد. و دستگاه شما به گونه ای طراحی خواهد شد که برای ده ها سال ماندگار باشد ، تا زمانی که در اختیار داشته باشید ، از سود بی وقفه برای تجارت خود اطمینان حاصل کنید. اگر مشکلی در دستگاه شما وجود داشته باشد ، بخش خدمات ما خوشحال خواهد شد که به موقع و مفید به شما کمک کند تا شما را به عقب برگرداند و سریع کار کند.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما